مقایسه دستگاه لیزر موهای زائد بدن

مقایسه دستگاه لیزر موهای زائد بدن

دستگاه لیزر IPL

به گفته دکتر پوست خوب در تهران دستگاه لیزر IPL  یکی از دستگاه هایی است که مناسب برای برخی از تیپ های پوستی بدن است و به علت کارایی کم ، سوختگی که بر روی بدن ایجاد می کند و دردی که بیمار به هنگام لیزر احساس می کند کمتر استفاده می شود. لیزر IPL جزء دستگاه هایی است که نسل قبل از دستگاه های Elight  محسوب می شود و به همین دلیل اثر بخشی دستگاه های Elight را ندارد.و یکی از مواردی که اکثر بیماران ناراضی هستند تعداد جلسات بالای این دستگاه در مدت زمان درمان است البته تعداد جلسات لیزر موهای زائد بدن به موارد مختلفی بستگی دارد و نوع دستگاه لیزر می تواند در کاهش و افزایش تعداد جلسات تاثیر گذار باشد.

جهت تماس با دکتر مطلبی، دکتر پوست ، مو ، زیبایی و لاغری می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.
٨٨٥٠١٣٧٣ – ٨٨٥٠٨٢٨٤ – ٠٩٠١١٣٩٠٠٤١

دستگاه لیزر ND-YAG

دستگاه لیزر ND-YAG جز دستگاه هایی است که برای همه نوع پوستی مناسب است به ویژه افرادی که دارای پوست های تیره هستند.

عملکرد این نوع دستگاه به صورت نقطه ای است و دارای عملکرد بسیار کندی دارد به همین دلیل هنگام استفاده از دستگاه لیزر ND-YAG بیمار احساس درد و سوزش فراوان می کند.

لیز موهای زائد بدن

لیز موهای زائد بدن

دستگاه لیزر آلکساندرایت

دستگاه لیزر آلکساندرایت مناسب برای افرادی است که دارای پوست های خیلی سفید هستند ( مانند اروپایی ها ) و در صورتی که فردی دارای پوست تیره باشد از این دستگاه استفاده کند احتمال اینکه بر روی پوستش سوختگی و یا لکه ایجاد شود زیاد است به همین دلیل بهتر است افرادی از این دستگاه استفاده کنند که دارای پوست های خیلی روشن هستند تا با مشکلی مواجه نشوند زیرا در صورت هر گونه مشکل این لکه ها دائمی است و درمان آن مشکل می باشد .

لیز موهای زائد بدن

لیز موهای زائد بدن

دستگاه لیزر دایود

دستگاه لیزر دایود مناسب برای هر نوع تیپ های پوستی است و این جزء یکی از مهم ترین مزایای این دستگاه محسوب می شود و خوشبختانه با پیشرفت علم وتکنولوژی این دستگاه توانسته جزء دستگاه های خوب محسوب شود.

دستگاه لیزر Elight

بهترین دکتر پوست در تهران  می فرمایند دستگاه لیزر Elight جزء دستگاه هایی است که برای هر نوع تیپ پوستی مناسب است و از جدیدترین دستگاه های لیزر محسوب می شود و خوشبختانه مجهز به سیستم خنک کننده است تا بیمار به هنگام انجام لیزر احساس درد یا سوزش نکند .دستگاه Elight نسبت به دیگر دستگاه ها  بیمار می تواند با هزینه کم، بهترین کارایی را داشته باشد زیرا تعداد جلسات در این نوع لیزر کم تر از دیگر دستگاه های لیزر خواهد بود و یکی از مهم ترین مزایای این دستگاه اثر بخشی در مدت زمان کوتاه است .

توصیه های مهم در لیزر موهای زائد بدن

توجه داشته باشید عزیزانی که تمایل به انجام لیزر دارند بهتر است به موارد زیر دقت کنند .

  • سعی کنید انجام لیزر زیر نظر دکتر پوست خوب در تهران صورت بگیرد و از انجام دادن لیزر در آرایشگاه ها و … خودداری کنید .
  • از معتبر بودن مطب و کلینیک که انتخاب می کنید اطمینان کامل داشته باشید ( با توجه به مشکلات و بیماری های پوستی باید ضدعفونی دستگاه ها کامل انجام شود ).
  • قبل از اقدام به لیزر موهای بدن بهتر است اطلاعات کافی از اقدامات قبل و بعد از لیزر داشته باشید .

مزوتراپی

کرایولیپولیز

برچسب گذاری توسط ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =