جوانسازی پوست با فیلر

جوانسازی پوست با فیلر

بهترین راهکار برای زیبایی و زیبا تر دیده شدن چیست؟ بهترین راهکار برای جوانسازی پوست چیست؟  جوانسازی پوست با فیلر  چه  مزایی دارد ؟  آیا  تزریق فیلر عوارض دارد؟  فیلر بهتر است یا تزریق بوتاکس؟ و خیلی  سوالات دیگر  که ممکن است  شما هم پاسخ آن ها را ندانید .   جوانسازی پوست با فیلر یکی  از بهترین راه کار های زیبایی و جوانی پوست شما است .   در کلینیک زیبایی ما در جنت آباد تمام خدمات زیبایی ارائه می شود . اگر  شما  هم پاسخ این سوالات را نمی دانید و  یا اطلاعی از  جوانسازی  پوست با فیلر ندارید ، توصیه می کنیم ادامه مطلب را مطالعه کنید .

تزریق فیلر گونه

علائم پیری پوست

پوست همچون سایر ارگان های بدن با افزایش  سن  دچار پیری می شود ، علائم پیری پوست بر کسی پوشیده نیست و بیشتر افراد با این علائم آشنا هستند  این علائم شامل، شلی پوست، نازکی پوست، افزایش عروق پوست، کاهش حجم پوست و یا چروک هایی که بر روی پوست ایجاد می شود، هستند که همگی می توانند از علائم پیری پوست باشند.

راه های جوانسازی پوست

برای از بین بردن چین و چروک ها و  شلی پوست  می توانیم از تکنیک های  کلاژن سازی پوست استفاده کنیم ،  تکنیک هایی همچون آر اف  فرکشنال، استفاده از لیزر های مختلف همچون لیزر ۴d و … همگی می توانند با تحریک کلاژن سازی  سبب جوانی پوست شود.  شما می توانید  از هر کدام  از این موارد  برای زیبایی پوست خود استفاده کنید .

اما گاهی  افزایش سن و یا  کاهش وزن های شدید  سبب از بین  رفتن  حجم پوست شده است تنها راه مناسب برای جبران  این حجم از دست رفته  استفاده از پرکننده های  مطابق نظر متخصص در این زمنیه است .

ممکن است این پرکننده ها از چربی بدن خود شخص  تهیه شود و یا  استفاده از فیلر و ژل برای جوانی پوست استفاده شود .

معمولا زمانی که از چربی خود شخص استفاده می شود که، قصد  جبران حجم  زیادی از پوست باشد . اما برای مناطق موضعی   بهتر است  که از فیلرو  ژل ها استفاده کنیم .

ژل ها انواع مختلفی دارند  ، انواع دائمی و موقت و  انواعی که از مواد طبیعی و یا مصنوعی  تشکیل شده اند . در کلینیک زیبایی عرفان نیایش سعی بر این شده است  که جوانسازی پوست با فیلر را  با  استفغاده از بهترین مواد  که اثر ماندگاری بیشتری دارند انجام دهند .

تفاوت  تزریق ژل و چربی در چیست ؟

در صورتی که بخواهیم حجم زیادی  را  جبران کنیم، تزرقی چربی استفاده می شود .  دلیل آن هم در این است که  این چربی از بدن خود فرد است و هزینه  ای برای  چربی پرداخت نمی شود .  درصورتی که این کمبود  حجم با استفاده از  ژل انجام شود  قطعا قابل انجام است ، اما هزینه زیادی را  باید پرداخت کرد . اگر که فرد تنها تصمیم به جبران و جوانی یک بخش  از صورت خود را دارد، همچون برطرف کردن گودی زیر چشم، بهتر است که از  تزریق فیلر استفاده کرد .

 خلاصه مطلب

در آخر می توان به عنوان خلاصه ای از مطالب بیان کنیم،  امروزه روش های مختلفی برای جوانسازی پوست صورت وجود دارد که می تواند بنا بر شرایط انتخاب شود .  جوانسازی پوست با فیلر یکی از این راهکار  ها است  که در کلینیک عرفان نیایش توسط افراد متخصص و با بهترین مواد انجام می شود .

بهترین کلینیک زیبایی در غرب تهران

برچسب گذاری توسط , , , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 7 =