بهترین زمان کاشت مو

بهترین زمان کاشت مو

برای اینکه بتوان از کاشت مو نتایج بهتری را دریافت کرد نیاز است که بیمار دارای شرایط خاصی باشد که در رابطه با این موضوع در ادامه مطلب توضیحاتی داده شده است :

کاشت موی مردان

وضعیت سلامت افراد برای کاشت مو

قبل از انجام کاشت مو به منظور بررسی سلامت جسمانی فرد گرفتن شرح حال کامل و انجام آزمایشات لازم ضروری می باشد، افرادی که خواهان انجام کاشت مو هستند باید از لحاظ جسمانی در سلامتی کامل بسر ببرند، همچنین فردی که از لحاظ روحی مشکل دارد کاندیدای مناسبی برای کاشت مو نمی باشد زیرا این افراد انتظارت واقع بینانه و معقولی از نتیجه جراحی کاشت مو خود ندارند .

سن مناسب کاشت موی سر

افرادی که سن بین 18 تا 25 سال دارند کاندیدای مناسبی برای کاشت مو نمی باشند، زیرا در این دوران نمی توان میزان طاسی را در آینده پیش بینی کرد . بهترین زمان برای کاشت مو زمانی است که ریزش موی فرد متوقف شده باشد .

بانک مو

افرادی که بانک موی بسیار مناسبی دارند می توان با انجام کاشت مو بهترین نتیجه را دریافت نمایند، برای افرادی که بانک موی مناسبی ندارند و تراکم موی کمتری دارند میتوان با کمک متد های جدید نتایج رضایت بخشی را دریافت کرد.

توصیه و مراقبت های لازم بعد از کاشت مو

شب پس از عمل کاشت مو توصیه می شود با استفاده از چند بالش سر خود را بالاتر از سطح بدنتان قرار دهید و تا چند شب به این حالت بخوابید . پزشک در صورت نیاز برای خواب و تسکین درد داروهایی را تجویز می کند که باید به طور مرتب مصرف شود .

در روزهای اولیه بعد از کاشت مو در هنگام استحمام دقت بسیار زیادی داشته باشید، برای دریافت اطلاعات لازم در خصوص نحوه استحمام بعد از کاشت مو می توانید به مقاله استحمام بعد از کاشت مو مراجعه نمایید .

از چه زمانی نتایج جراحی کاشت مو قابل مشاهده می باشد ؟

بیماران بلافاصله بعد از کاشت مو می توانند طرح کلی خط موی خود را مشاهده کنند . چند هفته بعد از کاشت مو ریزش موی کاشته شده نرمال می باشد زیرا در این حالت مو وارد فاز استراحت می شود، پس از این ریزش موقتی، موهای کاشته شده قوی و سالم بصورت دائمی رشد می کنند و برای همیشه باقی می مانند .. نتایج کامل کاشت مو را می توان بعد از گذشت یک سال  مشاهده کرد .

برچسب گذاری توسط , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =